سبد خرید

سوالات متداول شما – FAQ
 • آیا پکیج های آموزشی تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت دسته بندی شده هستند؟

  بله, حتما! تمامی پکیجهای آموزشی تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت بصورت دسته های : مبتدی, متوسط, پیشرفته و همچنین دسته های دیکشنری, کتابهای داستان, مجله ها و دیگر ابزارها دسته بندی و جدا شده اند تا شما بزرگواران حتی نیازی به خرید ابزارهای جانبی (همچون دیکشنری, کتاب, مجله و …) را نداشته باشید.

 • آیا میتوانم از پکیجهای آموزش زبانهای خارجی مِهانت در موبایل هم استفاده کنم؟

  بله. تمامی پکیجهای آموزشی زبانهای خارجی مِهانت که همه آنها شامل ویدئوهای متعدد, فایلهای صوتی و فایلهای متنی هستند, قابل استفاده در موبایل, تبلت, لپ تاپ و رایانه های شخصی هستند. با آسودگی تمام بعد از دانلود فایلها را بر روی دستگاه مورد نظر شخصی خودتان کپی و منتقل کرده و سپس استفاده کنید.

 • منظور شما از ``تضمینی`` چیست؟

  واژه ‘تضمینی’ در محصولات وبسایت با عنوان ‘آموزش جامع و تضمینی زبانهای خارجی مِهانت’ به این معنی است که بعد از استفاده و گذراندن آموزشهای موجود در پکیجها قطعا به نتایج محسوس و تضمینی خواهید رسید. لازم به ذکر است که برای رسیدن به نتایج قطعی خریداران و زبان آموزان گرامی باید از محصولات طبق اصول و قوائد و مراحل ذکر شده استفاده کنند تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود در زبانهای خارجی برسند. طبیعتا این یک امر بدیهی است که صرفا با خرید و دانلود و عدم استفاده از آموزشی ها هیچ نتیجه ای حاصل نخواهد شد و شما فقط صاحب یک مجموعه بسیار جامع و تضمینی زبانهای خارجی هستید و برای کسب دانش باید تلاش و کوشش را ضمیمه منابع و مطالب معتبر و ارزشمند کرد.

 • منظور شما از 'جامع' چیست؟

  عبارت ‘جامع’ در محصولات وبسایت با عنوان ‘آموزش تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت’ به این معنی است که در این پکیجها تمامی موارد یادگیری هر زبان خارجی از مبتدی تا پیشرفته در این پکیجها قرار دارد. از جمله این موارد میتوان به : مکالمه, نوشتاری, شنوایی و خواندن اشاره کرد که باعث میشود این پکیجها از جامع ترین پکیجهای موجود در دنیا باشد.

 • این محصولات آموزش تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت مناسب چه سن و چه جنسیتی از افراد هستند؟

  یادگیری زبانهای خارجی به ‘جنسیت’ مربوط و محدود نمیشود! تمامی پکیجهای آموزشی تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت مناسب تمامی افراد, تمامی جنسیتها میباشند. هرچند پیشنهاد میکنیم برای افراد کمتر از 18 سال با کمک و زیر نظر یک نفر بالغ که به زبان خارجی مورد نظر تسلط دارد از این پکیجهای آموزش تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت استفاده بشود.

 • آیا تخفیفهای موجود بر روی پکیجهای آموزش زبانهای خارجی مِهانت همیشگی است؟

  متاسفانه خیر!

  با توجه به اینکه علاقه داریم که تمامی پکیجهای آموزشی تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت را با پایین ترین قیمت ممکن تقدیم همه زبان آموزها بکنیم, اما با توجه به وقتها و ابزارها و هزینه های بکار برده شده برای تهیه, دسته بندی و آماده سازی این پکیجها و ارائه آنها بر روی وبسایت بسیار بالا بوده, امکان این مورد برای ما به هیچ وجه فراهم نمیباشد. پس این تخفیفها فقط در زمان خاص ارائه شده و پس از اتمام زمان و تعداد مورد نظر برای همیشه برداشته خواهند شد.

 • به چه ابزارهایی برای استفاده از پکیجهای آموزشی تضمینی و جامع زبانهای خارجی مِهانت نیاز دارم؟

  یک کامپیوتر شخصی, یا موبایل, یا تبلت به همراه ترجیحا یک دستگاه هدست! و صد البته یک محیط مناسب برای یادگیری و تمرین زبانهای خارجی!

 • چه پکیجهای آموزشی زبانهای خارجی در وبسایت مِهانت ارائه میشود؟

  در حال حاضر زبانهای : انگلیسی, ایتالیایی, آلمانی, چینی, فرانسوی, عربی و اسپانیایی آماده ارائه میباشد. به زودی زبانهایی همچون هندی, ژاپنی و روسی به همراه دیگر زبانها که بعد از تایید و تهیه توسط اساتید برتر در مِهانت ارائه میشوند.

 • آیا میتوانم پکیجهای آموزشی خود را در اختیار دیگران قرار بدهم؟

  به هیچ عنوان! در صورت قرار دادن محصولات در اختیار دیگران و مشاهده و اطلاع توسط مِهانت حساب شما برای همیشه مسدود خواهد شد.

 • بعد از خرید پکیج آموزشی زبانهای خارجی مِهانت چه اتفاقی می افتد؟

  بعد از انتخاب و خرید پکیج آموزش زبان خارجی مورد نظر, شما به درگاه پرداخت رسمی بانک منتقل شده و بعد از پرداخت هزینه مورد نظر به وبسایت مِهانت راهنمایی میشوید و بصورت خودکار وارد بخش کاربری خود خواهید شد. در قسمت کاربری میتوانید از بخش دانلود به پکیج آموزشی زبان خارجی مورد نظر خود که آن را خریده اید  دسترسی داشته باشید.

X